O nas

Grupa ANB logo

Moglibyśmy napisać, że nasza firma istnieje od 1992 roku, ma kapitał polsko-belgijski i spełnia normy ISO. To wszystko prawda, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie. To dzięki nim Grupa ANB od ponad 18 lat co roku notuje stały wzrost obrotów i zysków.

Pracujący u nas doświadczeni przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni reprezentują wielu zagranicznych producentów, co roku wprowadzając innowacyjne produkty na polski rynek. Nasza rozbudowana sieć przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju sprawia, że osób zadowolonych z naszych usług jest coraz więcej. Ale to nie wszystko. Ich pracę oprócz klientów, doceniają też inni przedsiębiorcy.

Zapraszamy również do naszego salonu sprzedaży, który znajduje się na parterze naszego budynku. Można w nim obejrzeć szeroki zakres oferowanych przez nas wyrobów. Jeżeli chcieliby Państwo obejrzeć konkretny produkt to prosimy o kontakt, abyśmy mogli go sprowadzić z naszego magazynu.

Z naszych usług zadowoleni są m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Premiera, Sejm i Senat, Sąd Najwyższy, Ministerstwa, Polskie Koleje Państwowe, Europol Gaz, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, uniwersytety, kościoły, urzędy gmin oraz Sztab Generalny Wojska Polskiego.

pixel