ONIS - system zaślepiania rurociągu


ONIS - najlepsze rozwiązania

System zaślepiania rurociągu znacznie przyśpieszający zatrzymanie przepływu bez potrzeby używania dźwigu oraz dodatkowej grupy specjalistów.

  • Tradycyjne zaślepki okularowe ONIS.
  • Szybkie zaślepki mechaniczne ONIS.
  • D3B.
  • Do szybkiej wymiany płytek bezpieczeństwa.
  • Do szybkiej wymiany filtrów.

W trakcie dokonywania napraw, konserwacji lub inspekcji rurociągu należy upewnić się, że przepływ został w nim całkowicie zatrzymany. Pomocny w trakcie tego procesu będzie proponowany przez naszą firmę nowoczesny system zaślepiający marki ONIS. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji i wygodnej obsłudze pozwala on zablokować światło rury, bez konieczności angażowania większej liczby pracowników oraz wykorzystywania specjalistycznego sprzętu.

System zaślepiania rurociągu ONIS wykonany jest z materiałów, które charakteryzują się wieloletnią wytrzymałością i odpornością na szkodliwe czynniki, takie jak wahania temperatury, wysokie ciśnienie oraz wilgoć. Zarówno korpusy jak i kołnierze wyprodukowane zostały z wysokiej jakości nierdzewnej stali węglowej oraz stopów niklu, dzięki którym mogą pełnić swoją funkcję wydajnie i przez długi czas. W systemie wykorzystano również nowoczesne grafitowe uszczelki, które nie tylko charakteryzują się trwałością, ale również posiadają właściwości ognioodporne.

Korzystanie z prezentowanego systemu zaślepiającego ONIS może przynieść szereg wymiernych korzyści. Przede wszystkim jego unikatowa konstrukcja pozwoliła ograniczyć pojemność martwej komory, co znacząco zmniejsza stratę produktu w trakcie blokowania rurociągu. Urządzenie posiada również liczne zabezpieczenia, między innymi mechaniczną blokadę pomiędzy zaślepką liniową a zaworami, która uniemożliwia podjęcie jakichkolwiek działań blokujących, jeżeli zawory pozostają otwarte.

W zależności od potrzeb do zasilania urządzenia można wykorzystać siłownik pneumatyczny, elektryczny oraz hydrauliczny. Warta podkreślenia zaletą będzie również fakt, iż jego pracą sterować można za pomocą ręcznej dźwigni lub automatycznej przekładni, co znacznie upraszcza obsługę.

Dostępny w naszej ofercie system zaślepiania ONIS będzie niezastąpiony nie tylko podczas napraw, ale również w trakcie czyszczenia oraz udrażniania przewodów. Warto zainwestować w niego w trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz ekonomiczną eksploatację rurociągu.


GALERIA

pixel