Aveho

Przykre zapachy są częścią codziennego życia i mogą powodować zakłopotanie, dyskomfort oraz niechcianą uwagę. Tradycyjne rozwiązania do zwalczania zapachów, takie jak środki maskujące, wodorowęglan sodu lub innych złożonych układów chemicznych mają różne ograniczenia pojemności, efektywności, wydajności i kosztów.

Firma UltraTech po wielu latach badań opracowała produkt, który przezwycięża te ograniczenia. Tak powstał Aveho – Technologia Kontroli Odoru. Nie ważne czy niepożądany zapach pojawia się w domu, podczas przemieszczania czy w miejscu pracy. Aveho można w prosty sposób zastosować praktycznie wszędzie. Chętnie pomożemy i doradzimy jak najlepiej zastosować Aveho w danej sytuacji.

Zapraszamy na stronę poświęconą temu produktowi Aveho.pl


CZYM DOKŁADNIE JEST AVEHO ODOR CONTROL TECHNOLOGY?

Jest to system wytworzonych cząsteczek o rozmiarze nanometra, które pochłaniają i w fizyczny sposób wiążą ze sobą cząsteczki tworzące różne zapachy. Cząsteczki Aveho tworzy się nakładając cząsteczki metali przejściowych na nanocząsteczki krzemionki. Sferyczna struktura sprawia, że na tych cząsteczkach jest optymalna powierzchnia do zabsorbowania jak największej ilości odoru.

Sposób działania Aveho

JAK DZIAŁA AVEHO?

Aveho Odor Control Technology naśladuje biologiczne procesy zachodzące w naturalnym środowisku. W szczególności takie, gdzie dochodzi to wiązania się atomów metali z amino kwasami zawierającymi azot, tlen i siarkę. Te amino kwasy mogą się przełamywać tworząc różne mieszanki odorów. Komponenty metali w technologii Aveho wchodzą w interakcję z tymi mieszankami wykorzystując ich naturalną tendencję do wiązania się z atomami azotu, tlenu i siarki. Ten rodzaj interakcji usuwa mieszanki tych odorów z atmosfery.

Różne metale mogą być dobrane jako baza dla struktury Aveho, aby zadziałać na specyficzne rodzaje zapachów. Dzięki temu można np. usunąć brzydki zapach jednocześnie pozostawiając zapach kwiatów. Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj Aveho, aby usuwał konkretne zapachy.

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA

Technologia Aveho jest elastyczna i można ją zastosować w różnych rodzajach metody aplikowania np. jako proszek, jako maź lub jako metoda natryskowa. Dzięki temu łatwiej zastosować Aveho w różnych miejscach przeznaczenia. Poniżej kilka przykładów zastosowania:

  • Lodówka – Aveho został sprawdzony w warunkach laboratoryjnych i ma wyraźnie lepsze wyniki w neutralizacji odorów niż preparaty wykorzystujące wodorowęglany sodu
  • Kosz na śmieci – Aveho można umieści za równo pod pokrywą śmietnika, na ściance lub po prostu włożyć do środka.
  • Odór stóp – Aveho bardzo dobrze sprawdza się w usuwaniu przykrych zapach stóp i potu. Z powodzeniem można stosować go np. w obuwiu, aby nie czuć dyskomfortu.
  • Odór zwierząt – Aveho można również użyć, aby zneutralizować przykre zapachy tworzone przez zwierzęta. Można go użyć np. w kuwetach, klatkach czy za obrożą.
  • Odór tytoniowy - również przykry zapach tytoniu można zneutralizować dzięki zastosowaniu Aveho.
pixel