Prezentacja bezprzewodowa

Mamy świadomość, że dynamika oraz odpowiednie wyczucie tempa to kluczowe aspekty każdego wystąpienia — bez względu na to, czy mówimy tutaj o demonstracji zupełnie nowego pomysłu w środowisku firmowym, szczegółowego omówienia wyników kwartalnych, czy też wyczerpującego wykładu na temat bliski naszej specjalizacji zawodowej lub hobby. Dlatego właśnie, opracowując systemy dedykowane prezentacji bezprzewodowej, tak wielki nacisk położyliśmy na aspekty czysto funkcjonalne. Wierzymy, że sprawna i intuicyjna obsługa, jak również ograniczenie przestojów natury technicznej do minimum, to klucz do wartościowej interakcji z publiką.

Prezentacja bezprzewodowa — nowoczesny sposób demonstracji treści

Niejako rozwinięciem płynnego doświadczenia korzystania z naszych urządzeń jest także stosunkowo szeroka kompatybilność. Sprzęt z tej kategorii jest zgodny z większością systemów operacyjnych na rynku, zarówno tych stacjonarnych, jak i mobilnych. Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych pozycji z naszej oferty zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Żmudne podpinanie sprzętu do sieci elektrycznej i wszystkich urządzeń ze sobą oraz ograniczenia związane z długością kabli – bezprzewodowy system konferencyjny Barco rozwiązuje wszystkie te problemy. Prezentacja bezprzewodowa, czyli nie zawierająca zbędnego okablowania i przejściówek do przyłączy w laptopach jest czymś, co usprawnia pokaz treści multimedialnej podczas krótkiego spotkania w sali konferencyjnej, czy też dużej, całodziennej prezentacji.

Prezentacja bezprzewodowa Barco z dowolnego komputera mobilnego (laptop, MacBook), czy urządzenia mobilnego np. telefonu z systemem Android lub tableta typu I-Pad jest czymś, co daje użytkownikowi dużą swobodę przy wyborze nośnika prezentacji, mobilność i łatwość wyświetlania obrazu i dźwięku. Prelegent unika niekompatybilności okablowania i złącz, dzięki czemu całkowicie może skupić się na najważniejszym – treści swojej prezentacji i optymalnym wykorzystaniu czasu swojego oraz wszystkich innych uczestników spotkania.

Naszym klientom proponujemy tylko sprawdzone w praktyce produkty, które w pełni zaspokoją ich oczekiwania i ułatwią im pracę.

Seria ClickShare

Urządzenia z serii ClickShare to profesjonalny sprzęt rekomendowany klientom ceniącym jakość, prostotę, pełną kompatybilność z laptopami różnych marek oraz producentami urządzeń mobilnych. Produkty z serii systemu Barco są zaprojektowane z myślą o kompatybilności, funkcjonalności i bezpieczeństwie, posiadają bowiem zaawansowane funkcje ochrony danych, dzięki czemu z poczuciem bezpieczeństwa można swobodnie udostępniać kontent bez obaw o jego kradzież.

Prezentacja bezprzewodowa Barco poprzez jedno kliknięcie!

Udostępnianie treści multimedialnych podczas konferencji jeszcze nigdy nie było tak proste. Do korzystania z systemu konferencyjnego Barco nie potrzeba pobierania dodatkowego oprogramowania i nieintuicyjnych programów. Wystarczy przycisk ClickShare do laptopów lub bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne by jednym kliknięciem przenieść udostępniane treści na ekran główny. Dwa bezprzewodowe pasma, transmisja treści do 30 klatek na sekundę, synchronizacja audio i rozszerzony pulpit do pokazywania kontentu – konferencyjny system Barco ClickShare to urządzenie w stu procentach dostosowane do współczesnych wymagań.

System Barco i jego oznaczenia: CSC-1, CSE200, CSE-200, CSE800, CS-100, ClickShare, Barco Clickshare, Button tray, Clickshare Dongle, Clickshare launcher, Clickshare Button.

Prezentacja bezprzewodowa Barco (bezprzewodowe Clickshare, bezprzewodowe Barco) - bezprzewodowy przesył obrazu i dźwięku prezentacji z wielu komputerów uczestników spotkania na jeden odbiornik (ekran projektora, monitor, telewizor). Brak okablowania, kompatybilność z platformami Windows i Apple oraz urządzeniami mobilnymi sprawia, że rozwiązanie firmy Barco - Clickshare zyskuje coraz większą popularność. Bezpieczeństwo przesyłu danych pozwala na pełną poufność prezentowanych treści.

W zależności od modelu urządzenia na ekranie może być jednocześnie 1, 2, 4 czy nawet 8 osób (wersja dla dwóch ekranów). Pozwala to na np. łatwe porównywanie prezentowanych danych.

Szybka możliwość przełączenia urządzenia do naprzemiennej prezentacji (buton USB, dongle USB, aplikacja mobilna) z innego komputera, czy np. telefonu sprawia, że prezentacje są jeszcze prostsze, bardziej efektywne i profesjonalne.

Barco Warszawa - Kontakt

pixel