Słupki strażnicze na podczerwień

PIERWSZA LINIA OBRONY

Granica posiadłości to pierwsza linia obrony, z którą musi się uporać intruz przed dojściem do celu. Wczesne wykrycie intruza jest konieczne, aby zyskać na czasie i powiadomić intruza, iż został on wykryty. W tym momencie, w wielu przypadkach intruz rezygnuje z kontynuowania włamania.

OPTYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Nasze kolumny są wyprodukowane z materiałów pierwszej jakości. Ich zewnętrzna obudowa jest wyprodukowana z poliwęglanu, który jest odporny na promieniowanie UV oraz na akty wandaliczne. Poliwęglan jest ciemny i nieprzezroczysty dla ludzkiego oka, co sprawia, że intruz nie jest w stanie określić ani rodzaju, ani ilości, ani umiejscowienia czy kierunku czujek, co sprawia, że oszukanie systemu staje się ekstremalnie trudne.

ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE

Kolumny Bunker pasują nawet do najbardziej skomplikowanych instalacji takich jak ściany, pagórki, zmiany poziomu terenu.

PROSTE I WIELOFUNKCYJNE O ATRAKCYJNYM WYGLĄDZIE

Nasze kolumny są proste i w pełni adaptują się do otaczającego je środowiska. Dostępne tylko do użycia z dwuwiązkowymi barierami. Prosimy o kontakt w sprawie kompatybilności

pixel