Zawory, Automatyka, Pomiary

Dział Zawory - Automatyka - Pomiary ANB specjalizuje się w dostarczaniu na polski rynek najnowszych technologicznie produktów używanych w przemyśle. Reprezentujemy w Polsce wiodących światowych producentów tzn. Baker Hughes

Baker Hughes Polska, Warszawa

Baker Hughes - Masoneilan oraz Consolidated, Carraro, NilCor, CDC i Groth.

Mogą mieć Państwo pewność, że oferowana armatura przemysłowa dla przemysłu chemicznego oraz ciężkiego spełnia wszelkie wymogi jakości i bezpieczeństwa. Każda z tych marek to sprawdzony producent z wieloletnim doświadczeniem.

Baker Hughes jest głównym liderem w zakresie wiercenia poziomego, dostaw chemikaliów dedykowanych do szczelinowania hydraulicznego.

Nasza oferta obejmuje m.in. takie produkty jak zawory bezpieczeństwa, regulatory pary, membrany bezpieczeństwa (płytki), przetworniki poziomu, ustawniki pozycyjne, regulatory ciśnienia i temperatury, zawory kulowe, kompozytowe i regulacyjne, a także zasuwy. Oferujemy również przerywacze płomieni i detonacji, które umożliwią zabezpieczanie zbiorników zawierających palne ciecze.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Baker Hughes jest głównym liderem w zakresie wiercenia poziomego, dostaw chemikaliów dedykowanych do szczelinowania hydraulicznego.

pixel