Zestawy do inspekcji kanalizacji

Nasza oferta obejmuje kilka różnych wariantów zestawów do skutecznej inspekcji kanalizacji, różniących się przede wszystkim długością i grubością przewodu, wielkością kamery — a co za tym idzie jakością samego obrazu — a także klasą i parametrami ekranu odbiornika. Szeroki wachlarz modeli umożliwia łatwe dostosowanie sprzętu do specyfiki danego przedsięwzięcia — przede wszystkim pod względem średnicy, długości oraz konstrukcję rury. Dlatego też wyposażenie dostępne w naszej ofercie sprawdzi się zarówno w kontekście prywatnych instalacji, jak i skomplikowanej infrastruktury przemysłowej.

Zestawy do inspekcji kanalizacji — wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny

Równie wielką wagę, co do kwestii funkcjonalności oraz intuicyjnej obsługi naszego sprzętu, przykładamy do także do aspektu jakościowego. Wszystkie modele z naszej oferty opracowane zostały z myślą o pracy w stosunkowo trudnych warunkach środowiskowych, co znajduje odzwierciedlenie w jakości materiałów konstrukcyjnych, zarówno w przypadku przewodu, jak i głowicy kamery.

Systemy popychane takie jak kamera do kanalizacji wykorzystywane są w budynkach i poza nimi jako skuteczna i popularna inspekcja kanalizacji np.: odpływów sanitarnych, kominów, wentylacji oraz instalacji przemysłowych i innych.

  W pakietach stosuje się:
 • bardzo wytrzymałe przewody prowadzące o szczelności aż 10 bar i długości od 30 do 99 m., - czarno-białe oraz kolorowe głowice stałe i samopoziomujące;
 • kamera do rur;
 • prowadnice i wózki centrujące.

Kamera kanalizacyjna najczęściej posiada nadajnik 512 Hz, współpracujący z lokalizatorami instalacji podziemnych.

Poniżej kilka propozycji systemów popychanych i kamer do rur

  Kamery do kanalizacji Flat Pack: Kamera Flat Pack
  Kamery inspekcyjne Compact: Kamera Compact
  Kamera do kanalizacji Mini See Snake: Kamera Mini See Snake
  Kamera kanalizacyjna See Snake: Kamera See Snake

Kamery inspekcyjne ogólnego przeznaczenia

Zestawy do inspekcji służą do diagnozowania problemów występujących w miejscach o ograniczonym dostępie, znajdują zastosowanie w wielu branżach np.: motoryzacji, budownictwie, usługach remontowych i innych.

  Micro See Snake:
  Micro Explorer: Kamera Micro-Seesnake
pixel