Innowacyjne technologie

Ultra Ever Dry to produkt nadający właściwości Superhydrofobowe i Oleofobowe pokrytej nim powierzchni. Zapewnia właściwości antykorozyjne, antyoblodzeniowe, samoczyszczące, antybakteryjne oraz można nim zabezpieczyć bezpośrednio elektronikę, aby mogła pracować nawet zalana wodą. Zapraszamy na stronę poświęconą temu produktowi w celu uzyskania większej ilości informacji.

Line-X to poliuretanowa powłoka ochronna, która służy do stworzenia hermetycznej warstwy ochronnej, która jest niezwykle odporna na uderzenia i ścieranie.

Aveho to system wytworzonych cząsteczek o rozmiarze nanometra, które pochłaniają i w fizyczny sposób wiążą ze sobą cząsteczki tworzące różne zapachy. Cząsteczki Aveho tworzy się nakładając cząsteczki metali przejściowych na nanocząsteczki krzemionki. Sferyczna struktura sprawia, że na tych cząsteczkach jest optymalna powierzchnia do zabsorbowania jak największej ilości odoru.

Airocide to opracowana przez NASA technologia biokonwersji AiroCide przekształca szkodliwą pleśń, mikroorganizmy, groźne patogeny, lotne związki organiczne oraz gazy pochodzenia biologicznego w nieszkodliwą parę wodną, przy tym nie wytwarzając ozonu ani innych szkodliwych produktów ubocznych.

Gentoo to nowa generacja powłok odpornych na rdzę i łatwych w czyszczeniu. Dzięki połączeniu wysokiej odporności na ścieranie i bardzo niskiego kąta spływania (kąta nachylenia, przy którym dana ciecz spływa z powierzchni) Gentoo spisuje się doskonale, gdy inne powłoki zawodzą.

pixel