Systemy AV i konferencyjne

Zadaniem zespołu ANB jest dobór optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta. Korzystamy z technologii oferowanych przez sprawdzonych producentów, urządzeń i sprzętu AV tak, aby rozwiązania były bezawaryjne i łatwe w obsłudze dla prowadzących konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe.

Zapewniamy niezawodne systemy nagłaśniające, konferencyjne, systemy oświetlenia i zaciemnienia, multimedialne, ale nie tylko. Znajdą Państwo u nas również inne niezbędne wyposażenie sali konferencyjnej jak np. urządzenia do prezentacji wizualnej. Oferujemy realizacje kompleksowe, dostarczając na życzenie wszystkie elementy procesu inwestycyjnego z naszej branży.

Wykorzystując dostarczane przez nas realizacje z powodzeniem można urządzić spotkanie biznesowe, a także szkolenie. Dzięki specjalistycznym, zaawansowanym systemom AV, konferencje odbywają się bez technicznych problemów. Również żadnego wzywania nie będzie stanowić zorganizowanie spotkania z obcojęzycznymi partnerami w biznesie, wszystko to dzięki systemom dystrybucji języków tłumaczonych, które także dostarczamy w firmie ANB. To jednak nie wszystkie realizacje i urządzenia AV, dzięki którym jeszcze lepiej przeprowadzisz konferencję, szkolenie czy prezentację.

Zapraszamy również na naszą nową stronę

konferencje.anb.com.pl

Sprawdź systemy centralnego sterowania, które dostarczamy w ANB, dzięki nim praca przy projektach, prezentacjach, prowadzeniu konferencji będzie jeszcze łatwiejsza! Doskonale wiemy, że elektronika czasami może stanowić czarną magię, szczególnie nowoczesne systemy, nawet dla kogoś kto prowadzi wielką korporację. W tym celu stworzono urządzenia, dzięki którym sterowanie przebiega w sposób maksymalnie intuicyjny, a to z kolei przekłada się na wygodę i precyzję w prowadzeniu prezentacji w odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej.

Sprawna komunikacja jest kluczem do przekazania informacji, która dotrze do naszych odbiorców. Pomogą w tym oferowane przez nas systemy audiowizualne (AV) pozwalające na efektywną komunikację z ludźmi. Rozwój technologii sprawia, że obecne rozwiązania audiowizualne dają nam szerokie, praktycznie nieograniczone możliwości!

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z propozycji, które oferuje nasza firma? Przede wszystkim dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas urządzenia, sprzęty, systemy AV i rozwiązania były bezawaryjne i niezawodne. Korzystając z naszej oferty wiesz, że prowadząc spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencję, odbędą się one bez najmniejszych problemów technicznych. Nie wiesz, jakie systemy AV wybrać? Koniecznie zgłoś się do nas, a chętnie udzielimy wszelkich wskazówek, tak abyś nie miał problemów z organizacją własnej prezentacji! Dzięki nam, spotkanie biznesowe czy szkolenie będzie przeprowadzone wysoce profesjonalnie.

    Służymy fachową poradą przy doborze sprzętów AV i rozwiązań konferencyjnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb:
  • Doradzamy, jak korzystać ze współczesnych urządzeń AV.
  • Projektujemy racjonalne, funkcjonalne rozwiązania zgodne z potrzebami inwestora.
  • Instalujemy okablowanie, urządzenia i oprogramowanie w obiektach funkcjonujących, nowo oddawanych pracując dla inwestora, najemcy lub generalnego wykonawcy.
  • Uruchamiamy zainstalowane urządzenia i szkolimy użytkowników z ich obsługi.
  • Konserwujemy urządzenia AV zainstalowane przez siebie i przez podmioty trzecie.
  • Gwarantujemy rzetelność i funkcjonalność naszych rozwiązań, jak również niezawodność pracy zainstalowanych urządzeń.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy ANB - dzięki nam spotkanie biznesowe, szkolenie oraz jeszcze innego rodzaju meetingi będą odbywać się bez najmniejszych problemów. Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na skorzystanie z dostarczanych przez nas urządzeń oraz nowoczesnych rozwiązań.

pixel