Tereny zewnętrzne - otoczenie

W razie jakichkolwiek pytań nasz specjalista chętnie pomoże. Poniżej dane kontaktowe:

Bożena Sitkiewicz
tel: +48 606 137 282
b.sitkiewicz@anb.com.pl

Palarnie szklane

Nowoczesne i praktyczne obiekty otoczenia zewnętrznego, które stanowią doskonałe uzupełnienie terenów okalających budynki firmowe, komercyjne — sklepy, galerie handlowe i lokale usługowe — a także różnego typu przestrzeni użytku publicznego. Nasza oferta to przede wszystkim palarnie wolnostojące, dostępne w wersji szklanej, jak również o ścianach wykonanych z wytrzymałego poliwęglanu komorowego, który równie skutecznie chroni przed promieniowaniem UV. Obiekty te wykonujemy na zamówienie, dzięki czemu bez problemu dopasujesz rozmiar oraz ilość modułów do specyfiki i wymagań danej lokalizacji.

Palarnie szklane oraz modułowe — profesjonalne rozwiązania dla otoczenia zewnętrznego

Modele szklane, które znajdą Państwo w naszej ofercie, stanowią przejaw nowoczesnej myśli projektowej, łącząc w sobie aspekty czysto praktyczne — czego przejawem niezwykle solidny stelaż wykonany z profili stalowych, ocynkowanych i lakierowanych w celu możliwie najlepszej konserwacji — z minimalistycznym designem, który świetnie wkomponuje się w pozostałe elementy współczesnej architektury. Zbrojona płyta służąca za fundament to gwarancja odpowiedniej stabilność konstrukcji, co w połączeniu z hartowanym szkłem o grubości 8mm zapewnia pożądany poziom odporności na czynniki mechaniczne i atmosferyczne.

Nieco lżejszym wariantem naszych konstrukcji, który jednocześnie zapewnia nieco większą swobodę aranżacyjną, są palarnie modułowe o ścianach wykonanych z poliwęglanu komorowego. Tworzywo tego rodzaju zostało dodatkowo pokryte warstwą filtra UV, co znacząco zwiększa komfort użytkowników oraz żywotność samej konstrukcji. Moduły obiektu montowane są na miejscu, zgodnie z zaleceniami klienta.

Zadbaj o otoczenie swojej firmy — palarnie szklane i modułowe

Więcej informacji odnośnie palarni wolnostojących dostępnych w naszej ofercie, w tym szczegółową specyfikację oraz wykaz materiałów, znajdziesz na naszej stornie internetowej. Jeśli natomiast masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się — skontaktuj się z nami, a nasi doradcy szybko i sprawnie rozwiążą Twój problem!

Konstrukcja palarni wykonana z zamkniętych profili stalowych o przekroju kwadratu 10cm x 10 cm. Szkielet ocynkowany ogniowo i lakierowany proszkowo. Wypełnienie stanowi szkło hartowane. Na dachu szkło hartowane o gr. 10mm. ściany wykonane ze szkła o grubości 8 mm. Fundament stanowi zbrojona, prefabrykowana płyta. Konstrukcja palarni, w wielu przypadkach pozwala na wykorzystanie kostki brukowej.

Na życzenie klienta, dla uzyskania bardziej eleganckiego wyglądu podłoga palarni może zostać wyłożona deską tarasową - efekt widoczny na jednym ze zdjęć. Pod względem kształtu palarni dostępne są różne modyfikacje, w zależności od powierzchni przeznaczonej na jej usytuowanie i oczekiwań klienta.

Kolorystyka ramy dostępna wg palety barw RAL

Palarnia dostarczana na miejsce w elementach lub w całości we wskazane miejscu. W przypadku dostawy w elementach, na życzenie klienta gwarantujemy montaż na miejscu.

Nowym rozwiązaniem jakie proponujemy jest wykonanie konstrukcji palarni ze stali nierdzewnej

Palarnie modułowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć dotychczasową ofertę o nowe modele palarni oraz wzbogacić gamę konfiguracji względem konstrukcji.

Poza proponowaną dotychczas palarnią szklaną, oferujemy również modele prostsze , tańsze, lżejsze i jednocześnie spełniające swoją rolę.

Przeglądając nasze propozycje od razu możecie Państwo dokonać wyboru odnosząc dostępną ofertę do Waszych potrzeb oraz wybrać model kierując się dostępnym budżetem oraz oczekiwaniami pod względem estetyki i wyglądu palarni.

Każda z konstrukcji jest modelem solidnym, wykonanym z zamkniętych profili stalowych, ocynkowanych i lakierowanych proszkowo. Ze względu na wysoką jakość zapewnia wieloletnie użytkowanie przy zachowaniu jej funkcji.

Decydując się na zakup stajecie się Państwo właścicielem wysokiej jakości produktu z możliwością dostosowania kolorystyki konstrukcji.

Zalety

  • Solidna wiata oparta na zamkniętych profilach stalowych, ocynkowana i lakierowana proszkowo;
  • Dach wypełniony poliwęglanem komorowych z filtrem UV. Ściany boczne - szkło hartowane;
  • Skuteczna ochrona przed deszczem i wiatrem;
  • Standardowo wyposażona w ławeczkę i kosz;
  • Sprawny i szybki montaż w miejscu lokalizacji.

3 warianty palarni:

  • 4 moduły
  • 3 moduły
  • 2 moduły
pixel