Dom inteligentny i technika grzewcza

W naszej ofercie znajdują się przedmioty, które zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale i pięknem wykonania. Designerskie grzejniki kanałowe, domofony, videofony, skrzynki na listy czy interkomy sprawią, że Państwa domy będą się jeszcze lepiej prezentować – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Ekskluzywne grzejniki łazienkowe, pokojowe czy kanałowe nie tylko zapewnią doskonałą temperaturę w pomieszczeniach, ale też staną się ich ozdobą. Dlatego zamiast stawiać na tradycyjne kaloryfery, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją – grzejniki dekoracyjne i nagrzewnice to niezwykle praktyczne i stylowe rozwiązanie!

Właściciele rezydencji i innych obiektów, którym szczególnie zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa i ochronie przed niepożądanymi gośćmi, dedykujemy bariery podczerwieni, które pomogą we wczesnym wykryciu intruza. Słupki strażnicze na podczerwień nie tylko w pełni adaptują się do otoczenia, ale też są wytrzymałe na akty wandalizmu i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników atmosferycznych.

pixel