BHP

Odzież ochronna, obuwie ochronne, osłona głowy


W celu obejrzenia dokładniejszej oferty zapraszamy na stronę: Platformaubraniowa.pl

Należyte bezpieczeństwo oraz komfort podczas pracy — szczególnie jeśli mowa o wyjątkowo wymagających zawodach — uzależniony jest od wielu czynników. Jednym z głównych aspektów odpowiedniego zabezpieczenia się przed zagrożeniami wynikającymi z natury wykonywanych obowiązków jest wysokiej jakości odzież i akcesoria BHP. Wśród naszych propozycji znaleźć można profesjonalne elementy wyposażenia roboczego i ochronnego, które opracowane zostały w zgodzie z szeregiem norm i zaleceń wyznaczanych przez stosowne organy europejskie. Zapraszamy do sprawdzenia prezentowanych artykułów!

Odzież BHP — zadbaj o bezpieczeństwo podczas pracy!

Nasza oferta artykułów BHP obejmuje szereg różnych rodzajów profesjonalnej odzieży roboczej i ochronnej. Wśród pozycji dostępnych w ramach tej kategorii czekają między innymi wysokiej klasy artykuły odzieżowe — przede wszystkim spodnie oraz kurtki robocze, które doskonale sprawdzą się w ramach zawodów budowlanych i przemysłowych — a także obuwie ochronne w wielu wariantach czy też specjalistyczne rękawice.

Ofertę uzupełnia szereg akcesoriów ochronnych, mających na celu należyte zabezpieczenie przed czynnikami szkodliwymi i uciążliwymi w miejscu pracy. Tutaj warto wyróżnić chociażby różnego typu maski przeciwpyłowe, okulary, gogle i przyłbice chroniące wzrok, artykuły ograniczające hałas czy też zabezpieczenia i uprzęże dedykowane pracy na wysokości. Kompletny wykaz produktów dostępnych w ramach tej kategorii zawarty został poniżej.

Tym, co odróżnia artykuły robocze i ochronne od zwykłych ubrań, to szereg specjalistycznych rozwiązań mających na celu wzmocnienie i zabezpieczenie kluczowych punktów. Wyposażenie tego rodzaju zostało wykonane z myślą o intensywnej eksploatacji w wymagających warunkach, co znajduje odzwierciedlenie w jakości i trwałości wykorzystanych materiałów.

Rozwiązania dla profesjonalistów — odzież i wyposażenie BHP

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty wyposażenia i odzieży BHP. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi doradcami.

INTERUM jest firmą zajmującą się dystrybucją profesjonalnych ochron osobistych m.in. niżej wymienionych firm:

 • HOWARD LEIGHT, BILSOM ochrona słuchu - wkładki ochronne
 • PELTOR, AEARO ochrona słuchu - ochronniki słuchu
 • FERNEZ, WILLSON ochrona dróg oddechowych - maski i półmaski
 • BACOU, PROTECTOR, COFRA, U-POWER obuwie ochronne - półbuty, trzewiki
 • SOFRAF rękawice - elektroizolacyjne, robocze, ochronne
 • BEST, PERFECT FIT, CHAINEX rękawice - robocze, ochronne
 • OPTREL ochrona dla spawaczy - przyłbice samościemniające
 • PULSAFE ochrona oczu i twarzy
 • MILLER, PROTEKT sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości
 • 3M maski przeciwpyłowe
 • TimberlandPRO, Caterpillar. DeWalt odzież ochronna, profesjonalna
pixel