Serwis


Serwis - adres

ul. Zerzeńska 36
04-787 Warszawa
T: 22 612 16 16

Nasza firma prowadzi ogólnopolski autoryzowane serwisy narzędzi i urządzeń firmy RIDGID oraz Honda. Wykonujemy kompleksowe naprawy urządzeń, okresowe przeglądy i konserwacje, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, zapewniając tym samym bardzo profesjonalną obsługę naprawy opartą o części zamienne producenta wydłużając tym samym znacznie żywotność zakupionego narzędzia (serwis Honda).

Serwis Ridgid, Rems,
Rothenberger, Reed,
Virax, GTools

Michał Wiosek
T: 22 612 16 16 wew. 211
K: 606 815 801
m.wiosek@anb.com.pl

Serwis agregatów,
kosiarek Honda,
Expert, Fogo

Krzysztof Piotrowski 
T: 22 612 16 16
K: 604 179 448
k.piotrowski@anb.com.pl

Serwis narzędzi
pneumatycznych
MightySeven

Krzysztof Piotrowski 
T: 22 612 16 16
K: 604 179 448
k.piotrowski@anb.com.pl

 

W celu zgłoszenia naprawy prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy

WAŻNE! W przypadku napraw serwisowych podlegających pod system door2door koszt transportu ponoszony jest przez firmę ANB Sp. z o.o. sp. k pod warunkiem że transport zostanie zlecony przez firmę ANB Sp. z o.o. sp. k bądź zostanie zlecony na nasz numer klienta w firmie kurierskiej Fedex (w tym przypadku prosimy o kontakt z Handlowcami).

UWAGA! Dostarczone do serwisu urządzenia i sprzęt powinny być umyte i oczyszczone. Jeżeli będą dostarczone w stanie zabrudzonym to serwis pobierze dodatkową opłatę za potrzebę wyczyszczenia urządzenia. Koszt zależny jest od wielkości urządzenia np. dla kosiarki standardowa dodatkowa opłata czyszcząca wyniesie 30zł.

Zapewniamy dostęp do wszystkich akcesoriów i części zamiennych produktów firmy RIDGID również tych sprzed wielu lat. Współpracujemy z firmami spedycyjnymi, które sprawnie i szybko przewiozą Państwa urządzenie do Naszego serwisu za niewielką opłatą.

Prowadzimy naprawy gwarancyjne urządzeń: RIDGID, ROM, Honda silniki, Ridgid, EGA Master, Belle, G-Tools oraz pogwarancyjne: Ridgid, REMS, ROTHENBERGER, VIRAX, EGA Master, agregatów prądotwórczych, lekkich maszyn budowlanych i elektronarzędzi.

Prowadzimy wypożyczalnię wybranych urządzeń m.in. gwinciarek do rur oraz usługi inspekcji, monitoringu i czyszczenia instalacji rurowych.

Magazyn firmy ANB

Serwis zaciskarek zdjęcie 1
Serwis zaciskarek zdjęcie 2
Serwis zaciskarek zdjęcie 3
pixel