Systemy rezerwacji sal

Zadbaj o rozbudowaną i efektywną sieć firmową i zainwestuj w inteligentne rozwiązania dla Twojego budynku! System rezerwacji sal to nowoczesna metoda organizacji codziennego funkcjonowania obiektów biurowych, komercyjnych oraz targowych. Urządzenia z tej kategorii pozwalają na szeroko zakrojoną optymalizację wewnętrznych procesów firmowych — koniec ze żmudnym wysyłaniem maili oraz próbami wpisania się w grafik poszczególnych pomieszczeń. Od teraz możesz w kilku ruchach zagwarantować sobie miejsce w dowolnym pokoju zintegrowanym z ogólną siecią budynku!

Inteligentne systemy rezerwacji sal — nowoczesne rozwiązania dla biura

System rezerwacji sal w obrębie budynku oferuje wiele unikalnych możliwości, które pozytywnie wpływają na efektywność i komfort pracy. Za pośrednictwem intuicyjnego panelu sterowania możesz wprowadzić szereg ustawień odnośnie danego spotkania — w tym nie tylko czas jego trwania, ale również szereg wymogów i parametrów wyposażenia AV.

Korzystanie z systemu, rezerwacje, przegląd wolnych sal, filtrowanie np. wg. wielkości pomieszczenia czy wyposażenia AV jest nawet prostsze niż obsługa przeciętnego telefonu komórkowego. Dodatkowo, proponowane systemy umożliwiają także nadawanie różnych uprawnień użytkownikom, wyświetlanie tematu spotkania czy możliwość zamawiania cateringu lub zgłaszania zapotrzebowania na sprzęt multimedialny.

Dodatkową zaletą tego typu rozwiązań jest również możliwość zdalnej obsługi z poziomu telefonu, tabletu lub komputera. Wystarczy jakiekolwiek urządzenie podłączone do wspólnej sieci firmowej, aby móc cieszyć się zintegrowanym kalendarzem, przeglądem wolnych pomieszczeń, filtrowaniem parametrów, a nawet przyznawaniem różnych poziomów dostępu dla poszczególnych użytkowników. Możliwości są naprawdę ogromne!

Tego rodzaju elementy inteligentnej infrastruktury znajdują zastosowanie w nowoczesnych obiektach o różnym przeznaczeniu. Doskonale sprawdzą się zarówno w obrębie biur, placówek akademickich i obiektów konferencyjnych, jak i w urzędach, halach targowo-wystawowych, a nawet hotelach i innej przestrzeni komercyjnej. Zakres potencjalnych zastosowań jest równie szeroki, co skala oferowanych możliwości!

System rezerwacji sal — intuicyjna obsługa i ogromne możliwości!

Aby uzyskać dodatkowe informacje o nowoczesnych systemach rezerwacji sal, zapraszamy do kontaktu — nasi konsultanci z radością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania, jednocześnie proponując rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w kontekście danej lokalizacji. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych produktów i urządzeń, dostępnych w ramach naszej oferty.

pixel