Obraz i dźwięk

Obraz i dźwięk poruszają nasze dwa podstawowe zmysły. Wyraźny, czytelny obraz i dobrze słyszalny dźwięk to klucz do tego aby dotrzeć z naszym przekazem do odbiorcy.

Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujemy, odpowiedni sprzęt może również być ważny dla naszego samopoczucia.

Wadliwe urządzenia audiowizualne lub nieczytelny obraz mogą skutecznie utrudniać obiór przekazu. To samo dotyczy sprzętu audio – przerywany dźwięk będzie bowiem irytował zarówno podczas biznesowej prezentacji, jak i rekreacji w hotelowym lobby.

Ważne jest zatem, by zadbać w budynku o najwyższej jakości systemy audiowizualne. Niezależnie od tego, czy chodzi o salę konferencyjną, lobby w hotelu, recepcję czy siedzibę firmy, odpowiednio duże i dobrze skonfigurowane monitory oraz sprzęt nagłaśniający pozwalają umilić czas w chwilach odpoczynku i ułatwić organizację podczas pracy.

Proponujemy kompleksowe wyposażenie audiowizualne

  • Projektor + ekran lub odpowiednio dobrany monitor wyświetli dowolną prezentację czy treści np. w sali konferencyjnej.
  • Monitory informacyjne w różnych częściach biura mogą przekazywać zadane treści, wg. ustalonego harmonogramu.
  • Odpowiednio nagłośniona sala konferencyjna pozwala wszystkim słuchaczom na wyraźne zrozumienie przekazywanych treści. Warto zatem zadbać nie tylko o zaopatrzenie w jak najlepsze głośniki, ale także ich racjonalne rozstawienie.
  • Oferowane przez nas systemy sprawdzą się także w hotelach czy restauracjach. Dyskretna, stonowana muzyka w lobby, na recepcji czy w korytarzu pozwala w pozytywny sposób oddziaływać na naszych gości czy pracowników.
pixel