Media-porty, uchwyty, windy, konstrukcje na zamówienie

Nowoczesna przestrzeń biurowa — bez względu na to, czy mówimy tutaj o salach konferencyjnych, stanowiskach pracowniczych, pokojach cichej pracy czy też przestrzeni rekreacyjnej w obrębie biura — cechuje się szeroko zakrojoną integracją z infrastrukturą multimedialną.

Nasza firma dostarcza zaawansowanych i skutecznych rozwiązań w zakresie wszelkiego rodzaju portów, uchwytów, wind oraz innych konstrukcji pozwalających na instalację systemów AV. W ramach naszych propozycji znajdą Państwo zarówno rozwiązania gotowe, jak i te opracowane specjalnie z myślą o konkretnej realizacji, na podstawie dokumentacji oraz sugestii klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Media-porty, uchwyty i o wiele więcej — konstrukcje gotowe oraz na zamówienie

Nasza oferta obejmuje media-porty od renomowanych producentów, dostępne w wielu różnych odsłonach, zależnie od specyfiki oraz przeznaczenia lokalizacji, a także osobistych preferencji klienta. Proponujemy między innymi przyłącza 230V umieszczone w meblach — na przykład w blacie stołu lub biurka — co znacznie ułatwia korzystanie z wszelkiego typu przenośnych urządzeń elektronicznych. Przyłącza AV (między innymi wejścia HDMI, DB czy też VGA), a także ładowarki USB oraz możliwość podłączenia do sieci LAN — to tylko niektóre z możliwości, mających na celu pełną integrację multimedialną pomieszczenia. Dobrym rozwiązaniem jest również instalacja media-boxa, który zbierze wszystkie porty w jednym, dogodnym miejscu.

Aby jeszcze lepiej przystosować pomieszczenie do celów multimedialnych, oferujemy również szereg rozwiązań konstrukcyjnych — w tym przede wszystkim uchwyty, zaczepy, windy oraz inne elementy montażowe. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zarówno rozwiązania stałe, jak i pozwalające na swobodną regulację w kilku płaszczyznach. Wykonujemy również konstrukcje na zamówienie, według sugestii klienta.

Gotowe uchwyty i konstrukcje na zamówienie dla systemów AV

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji, które dostępne są poniżej. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy natomiast do kontaktu.

Posiadamy w ofercie wiele gotowych rozwiązań jak również dysponujemy możliwościami wykonania produktów wg. sugestii klienta.

Nowoczesne wnętrza stawiają spore wyzwanie przed projektantem jak również wykonawcą systemów AV. Codziennością stała się integracja systemów AV z meblami w sali konferencyjnej jak również z elementami dekoracyjnymi czy konstrukcyjnymi pomieszczenia.

Posiadamy w ofercie media-porty kilku producentów. W zależności od gustu czy możliwości budżetowych pomagamy klientom dobrać optymalne rozwiązania. Nowoczesny media-box zapewnia komfort korzystania z urządzeń AV w sali konferencyjnej. Przyłącza 230V, ładowarki USB, sieć LAN i potrzebne przyłącza AV (HDMI, DP czy VGA) klient ma na wyciągnięcie ręki. Nie ma konieczności schylania się do niewygodnego floorboxa. Warto pamiętać, że media-port w meblu to nie tylko dekor, ale przede wszystkim łącznik między naszymi urządzeniami typu laptop z urządzeniami AV w sali konferencyjnej. Jeśli dostarczony jest przez wykonawcę AV zasady gwarancji i odpowiedzialności są jasne i klarowne.

Nasi klienci często oczekują aby urządzenia typu ekran czy projektor były możliwie mało widoczne, gdy nie są używane ale jednak zawsze były „pod ręką”. Staramy się spełniać też życzenia proponując klientom szeroki wybór, uchwytów stałych, ruchomych, odchylanych, ręcznych i zautomatyzowanych. Szeroki wybór wind do TV, monitorów oraz projektorów zarówno do montażu na stropie, skosie, boku ściany, w meblu czy innym personalizowanym rozwiązaniu.

pixel