Maszyny, urządzenia, narzędzia i BHP

Platforma narzędziowa ANB to dział specjalizujący się w sprzedaży sprzętu używanego w szerokim zakresie pracy profesjonalnej, a także domowej. Wprowadzamy na rynek zarówno nowe rozwiązania i technologie, jak i stare sprawdzone. Zapraszamy do obejrzenie naszej oferty, w której znajdą Państwo m.in. maszyny budowlane od cenionych, światowych producentów jak Dynapac, Lissmac, Belle czy Wacker, ale nie tylko. Oferujemy również agregaty prądotwórcze, elektronarzędzia, a także narzędzia pneumatyczne i maszyny ogrodowe.

Zapraszamy również na stronę naszego sklepu

sklep.anb.com.pl

Oprócz maszyn budowlanych i ogrodowych oraz różnego rodzaju narzędzi zapewniamy bogaty asortyment profesjonalnych ochron osobistych. Oferujemy sprzęt chroniący BHP Pulsafe, Caterpillar, Howard Leight, Protector i wielu innych znanych producentów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z naszymi produktami prosimy o kontakt - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, w ofercie którego znajdziecie Państwo szeroki wybór elektronarzędzi, maszyn budowlanych i środków ochrony BHP

pixel