Systemy centralnego sterowania

Koncepcja inteligentnych pomieszczeń już dawno wyszła ze sfery rozważań fantastycznonaukowych, stając się codziennością w obrębie wielu nowoczesnych budynków — przede wszystkim mowa tutaj o obiektach firmowych oraz edukacyjnych. Nasza oferta obejmuje zaawansowane systemy centralnego sterowania, które doskonale sprawdzą się w przypadku wszelkiego typu sal konferencyjnych oraz wykładowych, jak również klas lekcyjnych i ćwiczeniowych w obrębie szkół i uczelni wyższych.

Systemy centralnego sterowania — nowoczesne rozwiązania w służbie wygody

Integracja praktycznie całej elektroniki w obrębie danego pomieszczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Klimatyzacja, oświetlenie i nagłośnienie, tryb prezentacji — to tylko wybrane z aspektów, które możesz kontrolować przy pomocy intuicyjnego panelu sterowania. Dodatkową zaletą jest także możliwość nawiązania łatwego połączenia oraz kontroli z poziomu telefonu komórkowego. Jeśli pragniesz uzyskać więcej informacji na temat urządzeń z tej kategorii, nie czekaj — skontaktuj się z naszymi doradcami!

Nowoczesna sala konferencyjna wypełniona jest różnymi urządzeniami elektronicznymi, dającymi użytkownikowi możliwość sprawnej pracy oraz prowadzenia prezentacji oraz szkoleń.

System centralnego sterowania AMX

Aby praca w sali była intuicyjna i łatwa warto zastosować system centralnego sterowania (SCS). System taki pozwala w użytkownikowi w prosty sposób zapanować nad elektroniką w pomieszczeniu.

System centralnego sterowania Crestron

Dobry system centralnego sterowania jest dostosowany do wymagań Klienta i ułatwia zarządzanie elektroniką w sali. Naszym zadaniem jest dobór odpowiednich rozwiązań – zoptymalizowanych pod konkretnego Inwestora oraz sali czy sal konferencyjnych. Użytkownik końcowy korzysta z ekranu dotykowego z indywidualnie zaprojektowanym layoutem lub też klawiatur z personalizowanymi, grawerowanymi laserowo klawiszami. W przypadku bardziej zaawansowanych instalacji można zastosować zarówno ekrany dotykowe jak i klawiatury.

System centralnego sterowania pozwala na realizowanie wielu funkcji. Często naciśniecie jednego przycisku wyzwala ciąg zdarzeń, a użytkownik otrzymuje zadowalający go efekt końcowy. Naciskając na ekranie przycisk np. „Prezentacja” rozwija się ekran, opuszcza się winda z projektorem i uruchamia projektor, wskazywane jest określone źródło sygnału dla projektora, przygasają odpowiednie strefy świetlne i zasłaniają rolety.

Scenariusze pracy urządzeń realizowane z wykorzystaniem centralnego systemu sterowania wypracowywane są każdorazowo na potrzeby konkretnych projektów i rozwiązań z uwzględnieniem specyficznych, indywidualnych oczekiwań użytkownika.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych producentów: Crestron, Extron, AMX czy Neets.

pixel